Czy warto myśleć o powiększeniu penisa?

W tamtym tygodniu zastanawiałem się czy powiększanie penisa może okazać się skuteczne. W sex-shopach jest sporo suplementów, które teoretycznie mają pomóc nam osiągnąć ten cel jednak nigdy nie byłem pewien, czy któryś z nich może okazać się faktycznie dobrym rozwiązaniem. Na początku postanowiłem sprawdzić niezwykle znane i tanie tabletki, za jedno opakowanie zapłaciłem 28zł jednak szybko przekonałem się, że zamiast większego członka uszczupliłem tylko swój budżet. Niestety potwierdziło się to, każdy powinien wiedzieć – skąpiec musi na końcu wydać więcej…

Kolejnym wyborem była pompka do wydłużania penisa – tutaj wydatek 140zł okazał się połowicznym sukcesem. Po użyciu tego wynalazku mój penis stał się ciut większy, jednakże nie byłem całkiem zadowolony bo zauważyłem przykre skutki uboczne takie jak dziwne uczucie „nieswojego” członka. Kolejna sprawa to czas potrzebny do zastosowania takiego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed stosunkiem jest czas by bawić się takim sprzętem.

Bardzo chciałem zobaczyć czy skutecznie działają ekspandery jednakże nie byłem na tyle odważny by zdecydować się na ich nabycie z 2 powodów. Zacznę od tego, że są niezwykle drogie, co gorsza, są mało wygodne w stosowaniu. Ciekawi mnie czy stosowanie ekspanderów może być całkiem bezpieczne. Przecież to mało naturalne rozciąganie penisa może spowodować jakieś skrzywienie i inne problemy a tego nikt z nas by przecież nie chciał. Co więc wybrać by wydłużyć „swojego małego przyjaciela”? Ostatnio znalazłem bardzo ciekawą witrynę dopilar.pl i przeczytałem tam, iż powiększanie penisa może być bezpieczne. Zachęcam cię byś zapoznał się z wpisami, jakie są tam dostępne bo w moim przypadku się to sprawdziło. Po wielu mało udanych próbach w końcu dałem radę zwiększyć rozmiar swojego penisa o prawie 7cm i jestem dlatego bardzo zachwycony.

Kończąc ten wpis nie zamierzam dziś opisywać kolejnych metod na powiększenie członka a tylko odsyłam was na wcześniej wspomnianą witrynę. W jutrzejszym wpisie postaram się napisać coś na temat tego jakim sposobem pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem. Wydaje mi się, że to spory problem, zwłaszcza u młodych mężczyzn.

Na sam koniec napiszę jeszcze jedną bardzo ważną rzecz – pamiętajcie by przy wyborze metody na powiększanie penisa wyborów dokonywać rozsądnie bo Twoje zdrowie musi być priorytetem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2022